FUNKCJONALNE WNĘTRZA

Projekty wnętrz

Tylko z pozoru aranżacja wnętrz może uchodzić za nietrudne przedsięwzięcie, jednak sztuka ich zagospodarowania, planowania dekoracji w finałowej odsłonie może okazać się niełatwym procesem z uwagi wielość istotnych kryteriów, którym planowanie takie powinno być podporządkowane. Ergonomia, bezkolizyjna komunikacja, optymalne wykorzystanie wszystkich możliwości wnętrza to jedynie początek dosyć długiej listy wytycznych. Dobrze przygotowany projekt wnętrz to wbrew pozorom nie dodatkowy koszt, a oszczędność cennego czasu i możliwość uniknięcia zbędnych wydatków.

Galeria wizualizacji

Wybrane zrealizowane aranżacje

Różności zrealizowane i te co powstały w ramach poszukiwań

Bywa czasem i tak, że zobaczę kawałek szkła, drewna lub kamienia, który staje się inspiracją i przyczynkiem do wielogodzinnych poszukiwań wyważonych proporcji, praktycznej funkcji. Czasem takie poszukiwania wykorzystuję w projektach, częściej jednak lądują w szufladzie.

Elewacje budynków i mała architektura

Czasem warto zabrać wyobraźnię poza wnętrza, tak dla treningu rozejrzeć się po okolicznych budynkach i dopisać im alternatywną szatę.

Dawno temu, czyli koniec lat dziewięćdziesiątych i początek dwutysięcznych

Z sentymentem wracam do niektórych moich pomysłów zrealizowanych niemalże na samym początku mojej przygody z projektowaniem.